Blaty

Należymy do sieci STREFA PŁYT Kronospan

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą blatów.

Blaty robocze i powierzchnie robocze Kronospan są przeznaczone do wykończenia wnętrz, w szczególności na blaty kuchenne, blaty stołowe, blaty biurek, lady sklepowe czy też jako wyposażenie wnętrz banków, hoteli, szpitali i innych obiektów użyteczności publicznej.

Blaty i powierzchnie robocze – GLOBAL COLLECTION

Blaty i powierzchnie robocze – HOME COLLECTION

Blaty ABS SQUARE EDGE

Nowoczesna wersja blatu roboczego, charakteryzująca się prostą krawędzią oraz 1,5 mm obrzeżem ABS, które zapewnia solidny, kwadratowy wygląd. Dzięki prostej, czystej linii ta forma blatów jest doskonała do nowoczesnych lub minimalistycznych projektów kuchni.

SLIM LINE

Blaty robocze Slim Line, wykonane z 12mm płyty kompaktowej o monochromatycznym rdzeniu, są doskonałym rozwiązaniem dla wysokiej jakości mebli oraz wyposażenia wnętrz Posiadają ulepszoną odporność na zadrapania oraz wilgość. Idealnie spełniają swoją rolę i wspaniale wyglądają.

SPLASHBLACKS

Dopasowane płyty Splashback zapewniają idealne wykończenie powierzchni roboczej w kuchni, biurze oraz innych przestrzeni roboczych.

Łączenie blatu kuchennego z górną linią szafek w kuchni, chroni ściany za powierzchnią roboczą i daje dodatkowy ozdobny akcent. Płyty Splashback, wykonane z dekoracyjnego laminatu HPL oraz płyty wiórowej, nadają się do aplikacji pionowych i są doskonale dopasowane do dekoru blatu roboczego.